Słowem wstępu

Witaj, miło nam Cię gościć na naszym blogu. Rozsiądź się wygodnie. przygotuj kawę i ciastka i czuj się tu jak u siebie :).

O blogu:

Na pewno chcielibyście wiedzieć o czym jest blog. Rzucająca się w oczy tematyka ślubna sugeruje, że jest to blog weddingowy. Ale nie :). Jest to blog lifestylowy. Znajdziecie tu wszystko co nas dotyczy. Obecnie jesteśmy na etapie planowania ślubu, stąd przeważa taka tematyka. Ale są tu również posty o urządzaniu mieszkania, inspiracjach i nasze przemyślenia.O nas:

Nasza historia jest dość nietypowa.
Poznaliśmy się w 2003 roku. Poznaliśmy? Zacznijmy od początku..

..Pamiętacie czasy kiedy nie było wi-fi ani stałego łącza? Dopiero wchodziło gadu-gadu..? No właśnie.. - to było dość dawno temu. Jako dzieciak dwunastoletni siedziałam na czacie dla nastolatków. I tam poznałam chłopaka. Chwila rozmowy, było fajnie, ale trzeba było kończyć bo impulsy leciały. Umówiliśmy się na następny dzień o konkretnej porze na tym samym czacie pod tymi samymi nickami. O litości do dziś pamiętam swój.. - nie był najlepszy ale skuteczny :). I udało się! Spotkaliśmy się! Rozmowa bardzo się kleiła więc wymieniliśmy się adresami e-mail. Wysłał mi swoje zdjęcie na którym był z kolegami. I jednym z tych kolegów był nie kto inny jak mój obecny narzeczony.
Narzeczony spodobał mi się od razu. Już jako dziecko nie byłam taktowna więc poprosiłam o kontakt do niego. I dostałam. Chwilę mailowaliśmy i jakoś tak to wszystko rozeszło się po kościach.
3 lata później (!) od nieznajomego z czatu dostałam wiadomość "mam coś dla Ciebie na urodziny - prezent - nr gadu gadu Dawida". - I od tamtej pory nasz kontakt trwa - już 10 lat razem.
I po 10 latach związku na odległość, gdzie dzieliło nas 300km - w 2015 roku postanowił się do mnie przeprowadzić. Do mnie: do Warszawy, do mojego domu, do moich rodziców i dwóch psów. Po 6 miesiącach wspólnego dzielenia pokoju - zaręczyliśmy się i.. postanowiliśmy kupić mieszkanie.

I blog właśnie o tym będzie: o nas - o młodych choć jeszcze nie dorosłych, którzy idą na swoje. Którzy za niespełna rok zmienią całe swoje życie!
I taki był nasz zamysł: by po ślubie od razu zamieszkać na swoim.

Kontakt mailowy: mynaswoim@gmail.com