Paznokcie Panny Młodej

Myślisz sobie: czym są paznokcie przy wyborze sali, sukni itd. Szczegół, który widzisz tylko Ty. Przecież nikt na ręce nie będzie się patrzył. Oprócz Ciebie. I Pana Młodego biorącego Twoją dłoń i drżącymi rękoma wkładającego na Twój palec obrączkę.
Ładnie zrobione paznokcie nie puszczą Cię z torbami. Ile za nie zapłacisz? 30zł? 130zł? A za suknię ile zapłaciłaś? A za salę? Za zespół? Może jednak warto pokusić się o coś tylko dla siebie... dla swojego lepszego samopoczucia? Bo czyż nie będziesz czuła się jak księżniczka w pięknej białej sukni, z ułożonymi włosami przez fryzjerkę, z makijażem od wizażystki? Zrobione paznokcie będą już tylko wisienką na torcie.

Poniżej pokazuję Wam kilka propozycji dla Panien Młodych:
Na tej fotografii chyba wszystkie pomysły to moje faworyty! :)
 
 Kwiatki imitujące koronkę wyglądają bajecznie!

 Nie wiem czy chciałabym mieć jeszcze białe paznokcie ale wyglądają elegancko. Kolejne faworytki! Każdy z tych pomysłów dla mnie jest idealny! Może na ostatniej fotografi podarowała bym sobie czarny kolor ale wyglądają bajecznie! Napis na paznokciu super wygląda!

 Manicure dla cierpliwych :D

 Motyw kwiatowy.

Delikatnie ale jak ładnie.  


Na swoim weselu na pewno wybiorę coś z tych zdjęć! :)my na swoim

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten post. Jeśli masz jakieś przemyślenia, chcesz się z nami podzielić swoimi uwagami - zostaw komentarz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz