Tylko wariaci są coś warci

heartbeat studio

Sesja ślubna to świetna pamiątka! Nie wyobrażam sobie nie mieć takiej sesji. Przecież będę w pięknej sukni! Jeden jedyny raz! Ale... nie wyobrażam sobie też mieć NUDNYCH zdjęć!

Gdy oglądam niektóre sesje ślubne (a nie daj Bóg plenerowe), przeglądam portfolio fotografów łapię się za głowę, wielki facepalm! Czuję się jak Jim Carrey. I tylko myślę sobie było... było... było... - przytul, obejmij, stań za nią, złapcie się za ręce.
Te same kadry. Jednym słowem - rozczarowanie. A wystarczy odrobina chęci, odwagi i.. egoizmu ;).

Przecież każdy człowiek jest inny. Ba! Każda para jest inna! Więc czemu tego nie wykorzystać? Czemu nie pokazać siebie i wyjść poza schemat? :)

Poniżej mnóstwo pomysłów na kreatywną sesje ślubną!

1. Wyczynowa


Uprawiacie jakiś sport? Nurkujecie, jeździcie na nartach? A może połączyła Was miłość do jakiegoś sportu? Zróbcie z tego pomysł na sesję! Coś co świetnie odda Wasz charakter, Waszą osobowość a przy tym będzie to bardzo dobra okazja do szalonych zdjęć!


2. Na wariata


To moja ulubiona kategoria zdjęć - na wesoło, z jajem! I już to widzę jak mając 80 lat będziemy oglądać TAKIE WŁAŚNIE NASZE zdjęcia i będziemy wspominać... - jacy wtedy byliśmy, jak się wygłupialiśmy, jak się strasznie kochaliśmy! 

3. Podróżniczo


Lubicie jazdę samochodem? My Kochamy! A może lubicie latać? Jeśli Wasze dusze to wolne ptaki i zawsze macie jakąś walizkę pod ręką by wyruszyć w nieznane - taka sesja będzie dla Was idealna.
Gdy pierwszy raz zobaczyłam zdjęcie po lewej na górze pomyślałam, że TAKĄ sesję właśnie chcę! Inną, na luzie, z naszą pasją. Bo niby czemu mam mieć tradycyjną? Czemu mam iść po linii najmniejszego oporu? To, że coś wpasowało się w klasykę nie znaczy, że jest jedyną opcją.


4. Tak się poznaliśmy


Poznaliście się na kręgielni? A może nad jeziorem lub torze wyścigowym? Dlaczego więc nie wrócić pamięcią do tego czasu i... zrobić sobie tam sesję? Przecież... tak to się właśnie zaczęło :)


5. To styl życia


Spędzacie dużo czasu na siłowni? A może jesteście totalnymi przeciwieństwami i jedno z Was czas wolny spędza na siłowni a drugie... na kanapie? To jest właśnie świetny pomysł na sesję! Kreatywnie o Was w wolnym czasie.


6. Zawodowo


Macie ciekawy (lub nie) zawód? Dentysta, strażak, chirurg, kierownik budowy? Kolejny dobry pomysł na sesję! Coś innego, ciekawego - o Was.


7. Romantycznie

Ale mimo wszystkich zwariowanych i kreatywnych pomysłów na sesję - nie potrafiła bym odmówić sobie romantycznej, subtelnej sesji. 

Bo taka powinna być właśnie sesja ślubna - powinna oddawać Młodą Parę. Powinna do nich pasować. Nie spełniać oczekiwań rodziny - tylko Twoje. 
Więc jeśli do Ciebie pasuje sesja w trampkach i na torze wyścigowym - nie wahaj się ani chwili! Przecież nikt nie każe Wam wybierać między jedną a drugą opcją. 

Ślub to "rzecz" gdzie można chwytać wszystkie sroki za ogon!  To jedyny taki dzień w Twoim życiu gdzie możesz pozwolić sobie na szaleństwo w najczystszej postaci, na spełnianie siebie! Więc miej odwagę i baw się sesją! 

Bo przecież... tylko wariaci są coś warci ;) 

my na swoim

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten post. Jeśli masz jakieś przemyślenia, chcesz się z nami podzielić swoimi uwagami - zostaw komentarz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz